Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Арагорн - помощ

+2
Marokoko
Eti
6 posters

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Арагорн - помощ

Писане by Eti Сря Мар 11, 2015 9:03 pm

First topic message reminder :

Re: ПОМОЩ !!!!!
Писане by АРАГОРН Today at 3:42 pm

Здравейте! Имам нужда от помощ. От година и половина имам игуана - момче. Всичко вървеше добре до деня в който не реши да излезе и да се поразходи сам навън. Нямаше го от 28.02.2015г. късния следобед на 04.03.2015г. Намерихме го полужив. Отидохме на лекар в ЦВК - направиха рентген, вливка но не можаха да му вземат кръв. Изписаха и деган за три дни. Като го прибрахме се опитваше да похапва, но сега вече се храним защото не иска да яде сам. Казаха, че е пълен с газове, много е подут. Да ама той откакто се е прибрал не е пишкал, няма и ако, не е жизнен. Всичко което правим е насила. Дадох му и еспумизан на капки в продължение на ден и половина сутрин и вечер по 25 капки с малко вода. Правим и топли вани - насилвам го да плува и да се движи. За съжаление нищо не помага. Той е издут и не ходи по нужда. Храня го вечер по малко - каша от банан, зелен боб, давам и по една спринцовка от 10 мл на ден вода. Притеснението ми е, че аз тъпча отгоре, а той не изкарва нищо отдолу. Моля, дайте съвет как да му помогна!!!

АРАГОРН

Posts: 1
Join date: 08.03.2015
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down


Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by Marokoko Нед Ное 27, 2016 10:57 pm

Ето тук едно добро момче.... често им взимат играчки, на които да си изливат гнева или любовните щения... Има доста филмчета из нета....

[You must be registered and logged in to see this link.]
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by АРАГОРН Нед Окт 01, 2017 6:32 pm

Здравейте! За съжаление лятото свърши :_(( и е време да оправям отоплението на гадината. Разстоянието от тавана на терариума до мястото където лежи тази мръсна гад е 63 см. Искам да поръчам лампа МЕГАРЕЙ, но не мога да се ориентирам във ватовете на крушката, която ми трябва. А и до колкото си спомням, тази крушка е комбинирана с УВБ, което означава, че пурата която трябва да сменявам ми отпада. По отношение на Арагорн мога да кажа, че става все по-гаден и лош. Борбата е "безмилостно жестока". Аз съм с поредното жестоко ухапване, а той естествено е доволен. От добър и гальовен гущер, стана непоносим гадняр, но това е положението. Лека вечер от мен!

АРАГОРН

Posts : 134
Join date : 08.03.2015

Върнете се в началото Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by Marokoko Пон Окт 02, 2017 12:10 pm

Така, взимаш МЕГАРЕЙ 160 вата. Като моята. Пурата отпада, няма никакъв смисъл. За лошотията - ами превзел ви е дома, ма не щеш да направиш, тва дето трябва, явно ти е мъчно за зверчето.... Very Happy
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by АРАГОРН Пон Окт 02, 2017 3:03 pm

А мога ли да звъня директно на телефона и да говоря с Пепи /такава ли е практиката/?

АРАГОРН

Posts : 134
Join date : 08.03.2015

Върнете се в началото Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by Marokoko Вто Окт 03, 2017 10:36 am

Ми да, най-удобно.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Арагорн - помощ - Page 13 Empty Re: Арагорн - помощ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите