Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

4 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Чет Апр 02, 2015 5:55 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Днес се радвахме на слънчице Smileи не се сдържах.  Жалко само,че срещу слънцето снимките не са от най -хубаяите, но...


Последната промяна е направена от shoppy на Пон Ное 28, 2016 9:39 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down


Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Сря Юли 01, 2015 9:51 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ще стане на моята написа:

Желая ти късмет, наистина с времето .... макар, че сакатлъци винаги стават.
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Сря Юли 01, 2015 2:02 pm

Д,, само се надявам да няма много сакатлъци ...
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Пон Юли 06, 2015 2:15 pm

Сакатлъците са неизбежни, но дано не са тежки...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Пон Юли 06, 2015 5:22 pm

Дано! Хори вече се мята като я види близо до неговия тер. Пускам ги поотделно за сега, а той няма вид на някой склонен на компромис хаххаха
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Вто Юли 07, 2015 9:03 am

Хори вече се мята като я види близо до неговия тер. написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Егати и наглеца, обикновено новодомците са едни хрисими, мили ... докато се окопитят и после си показват рогата, а този/тази още с влизането и вече шефче [You must be registered and logged in to see this image.]
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Вто Юли 07, 2015 9:54 am

Ама не знам какво му стана ..от днес за утре пощуря Smile. Иначе с нас е много миличък. Единствен недостатък мога да кажа, е че като го взема ,държи на ми е на главата. Не ще да стои на гърдите като Игището Smile. Тя направо си ляга на ръката ми и се размазва, а той ми стъпва на главата хахах. Като го преместя няколко пъти от главата на гърдите или се одтегля,или ме гризва Smile. Чешит! Кучето и котето не го впечатляват грам. Само на Игата налита ...
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Вто Юли 07, 2015 12:57 pm

Само на Игата налита ... написа:

Ми сигурно тя най-много му напомня за ... себеподобен Laughing
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Вто Юли 07, 2015 1:17 pm

Хахаххаха, дали? Хахахха Пък уж не били агресивни ...Тоз /Таз е злобар! Smile))). Ако се окаже девойка ще им взема един динозавър да ги научи кой -кой е хахха.
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Вто Юли 07, 2015 2:15 pm

Как да не са агресивни бе .... нема такова нещо, тва са едни от най-агресивните гомненца в природата.... Не е до злобарство, а до господство - винаги единият трее да е господар и респективно тва е най-силният. Но това с катеренето на главата май не е добре. Твърди се, че е естествено, нали е най-високо, но е опит за доминиране. Казват, че не трябва да свиква така и трябва до гърдите да се пуска.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Вто Юли 07, 2015 2:16 pm

Ето и един "подарък", може би уеко закъснял... lol!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Чет Юли 09, 2015 1:07 pm

Мдам! Четох го и има какво да се отбере Smile. Това с главата и аз го четох,и Игата се отучи за нула време. Много рядко се паркира на рамото ми ...,но никога на главата. А Хори ...той се качва,аз го смъквам. Той пак, аз го смъквам ...на 6 тия път ме клъвва в смисъл "дразниш ме вече " и аз го свалям. И така....,но пък стана мил и дружелюбен с нас. Сам търси контакт по някога Smile Е не е галюнко като Игата,но има време... Милинките ми те Smile. Много яки животинки са! Тя е нечовторима просто с мутрите си когато реши, че трябва да я галят. Застава пред тебе, вдига главата и чака. Ако се направиш,че не я виждаш, отваря очите -прави 3 крачки и пак изпъва врата хаххаха. Няма вариант да не я погалиш.
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Пет Юли 10, 2015 8:51 pm

Е готини са да.... Дино също се гали, когато тя поиска, иначе не смее да ми фучи, но такова отвращение и презрение демонстрира, че човек сам си отива - с чувство за вина и срам от неуместното си тъпо поведение. lol!
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Съб Юли 11, 2015 1:27 am

Laughing Twisted Evil Laughing
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Пон Юли 13, 2015 7:58 am

Хахахха
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Пет Авг 14, 2015 5:57 pm

Здравейте банда, наминавам да се похваля. Хори и Игата ще вземат да се разберат Smile. Вече няколко дни няма битки! Хори я гони,но до бой не се стига. Дано! Вече почти мога да се закълна, че Хори е прекрасна млада дама Smile. ...ще въртя гнезда SmileНовото е, че Хори явно и откровено си пази тера. Вътре налита и иска да хапе! Каро надникнеш прес прозореца се хвърля като психо и по всичко личи, че иска да ме убие! На вън няма такива изблици, но не знам защо в тееа стана истинска гад.
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Съб Авг 15, 2015 12:10 pm

Аз по-скоро смятам, че е временно примирие. Никво доверие - никога. Аз все разправям, че нашите седят заедно - седяха, ма като бяха малки.... То конкуренцията е вродена и си е инстинкт за оцеляване, а ние искаме да им го избием това. Е нема как да стане, но прилично съжителство не е невъзможно де... Ма всичко зависи от конкретния случай.... Но тва с тера е кофти и дано премине.... То тва говедце мно неприятно характерче извади... Very Happy И как я вадиш, като не дава...?
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Съб Авг 15, 2015 3:11 pm

Хич, никакво доверие, но ако са като сега ще съм доволна Smile. Тя Игата бяга и гледа да е винаги по -на страна от Хори и поне не се навира между шамарите ... А това с тера е направо зловещо! Понякога просто минаваш покрай него и даже не поглеждаш вътре, а това чудовище ще избие джамовете...Слагаш си пръста на стъклото, а то като отвори оная паст... За ваденето не ме питай как хахахха. Такива финтове са до като бръкна за паницата или да извадя гущера за баня, че съм само за клип Smile. Бъркам от едната страна, привличам вниманието и до като се опитва да ми отхапе някой пръст с другата ръка бъркам от другата страна и бързо гепвам Хори или взимам чинията хахаха . После няма проблем, нито на вън,нито във ваната. Само тера явно е територия .Дано отмине,че гадно така. Голямо гаднярче е да! Хахаха
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Нед Авг 23, 2015 8:00 pm

Радвай се да си остане само тера. Щото Тарю като се разгони се опитва да завладява къщата, за това е само под ключ. Сега ни беше на гости Дино и го слижихме 2 пъти в тера на Дени, докато тя беше на вън на клетка и после.. Деня, дето никога, ама никога не е акала в тера го осра за 2 дни Evil or Very Mad щом Дино си тръгна, срането спря. Та колкото и да е добро едно същество, неговото си е негово и ще го брани до смърт.
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Пон Авг 24, 2015 11:31 am

Мдаааааа......., и Дени освен че се подриска искаше да излиза ...., според нас, за да намери Дино и да го пребие... lol! Виж Тари не показа недоволство от гостенката.... Но наистина либоф и топлина там нема...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Пон Авг 24, 2015 11:35 am

Хахахаха келеши са! Все още с повишено внимание се получава Smile. Това с тера си е мноооого гадно. Ебаси дебненето -ебаси нещото за да бръкна вътре . Успяи да ме охапе гадината ...малко, колкото да ме разкара, но все пак! Абе ще се борим някак де Smile. Нямам избора хахах
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Пон Авг 24, 2015 10:41 pm

Suspect
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Marokoko Пон Авг 24, 2015 10:46 pm

На мен не ми се е случвало подонбо нещо.... Нищо не мога да кажа..., но стискам палци!
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Вто Авг 25, 2015 1:42 am

Много странно се държи! Брани с всички сили тера,пък на вън, във ваната нама никакви грижи. В мига, в който го /я изкарам от тера става друага гад.Мога да му бръкна в "г..а " и няма грижи, но в тера не става. Има си принципиживотното Smile
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Eti Вто Авг 25, 2015 10:10 pm

pirat
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by shoppy Вто Авг 25, 2015 11:15 pm

Психо! Още едно психо в къщи Smile
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :) - Page 6 Empty Re: Ига, Хори,Арес,Чочо и приятели :)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите