Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Безплатната храна е вече тук!!!

+2
dimzel
Eti
6 posters

Страница 14 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Eti Нед Мар 16, 2014 12:46 pm

First topic message reminder :

Ето, само за 15 мин. в двора напълних цяла гондола. Вече е пълно с глухари, врабчови чревца, лъжлива коприва, овчарска торбичка, живовляк, детелини и хризантеми. За 15 мин. осигурих яденето за цяла седмица sunny 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от Eti на Вто Мар 31, 2015 10:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down


Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Нед Ное 19, 2017 4:15 pm

хаха семенцата-от Италия (аз понеже много разбирам от земеделие Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy и 1 2 пакетчета съм прахосала ) хмм ами и Цикорията е така пресажда се става доста голямо растение и цъфти Smile (за жалост Александър не го обича) Дано тази година да се получат нещата Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Вто Ное 21, 2017 3:17 pm

hrisinkyyy написа:хаха семенцата-от Италия (аз понеже много разбирам от земеделие Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy и 1 2 пакетчета съм прахосала ) хмм ами и Цикорията е така пресажда се става доста голямо растение и цъфти  Smile (за жалост Александър не го обича) Дано тази година да се получат нещата Smile

Бре, чак Италия, аз ще потърся и тук и ще опитам да разсаждам... Ако не намеря, ще кажеш от къде точно поръчваш. А явно питомната цикория е различна от дивата. Иначе знам, че цъфти, едни синички..., ма са толкова хилавки, че през ум не би ми минало, че се разсаждат....

А за навиците на Алекс - настоявай! Свикват с едно и също, много полезни неща отказват. Просто упоритост трябва. Аз всеки път, като включвам нещо ново, пада голяма борба. Все повтарям случката с пащърнака - борбата продължи 6 месеца. Shocked Като не ще, се започва с малки количества, смесени с другата храна. Най-тъпо е това през зимата, защото докато ти прави фасони, хвърляш скъпата храна....

Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Сря Ное 29, 2017 10:49 am

Тойй Алекс вече е безконтролен бяс Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Сря Ное 29, 2017 1:37 pm

Ами то си е и време за разгонване. Може да е разгонен, щом е чак бяс. Това минава, ама е доста продължително. Трябва Ети да ти обясни как да се оправяш. Обслужването става сутрин рано, докато не се е нагрял и докато не му мине се спират и разходките, защото ще се опитва да те хапе. Особено реагират и на жени в цикъл. Може и Мария да те посъветва. И на нея едното момченце е проблемно, като се разгони. Всъщност всеки си изработва стратегия.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Нед Дек 17, 2017 12:39 pm

Декември той не се разгонва при нас разгонването започва от средата на октомври до края на ноември Smile вече 2-ра зима по едно и също време се разгонва Smile Проблемът ни е друг на нас хахах
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Пон Дек 18, 2017 12:34 pm

Тогава значи е териториално. Расте и иска да завземе властта. Доминантни говеденца са, но все пак оправия с всичко има. Ограничете малко разходките. Той трябва да знае, че неговата територия е терариумът, а не цялата къща.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Пон Дек 18, 2017 5:56 pm

и това не е проблема хах Александър има страх от мен...(мислих ,че го е забравил но след година пак се върна ) сега започваме от 0 отново (на моменти го прищракват но този път доста време мина ...) Колкото до разходките той се разхожда по 1 час прибира се някой път стой и доста на вън ,но зорът е ако не се прибере тогава започва гоненицата изкарване от дупки абе...
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Сря Яну 03, 2018 12:09 pm

Абе поне не почвате от нула. Успех!
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 14 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите