Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Безплатната храна е вече тук!!!

+2
dimzel
Eti
6 posters

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Eti Нед Мар 16, 2014 12:46 pm

First topic message reminder :

Ето, само за 15 мин. в двора напълних цяла гондола. Вече е пълно с глухари, врабчови чревца, лъжлива коприва, овчарска торбичка, живовляк, детелини и хризантеми. За 15 мин. осигурих яденето за цяла седмица sunny 

[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от Eti на Вто Мар 31, 2015 10:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down


Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Съб Окт 15, 2016 2:16 pm

Ние не знам и аз кво ядем. По-лоша година не помня. Днес опитах пак да понабера... Съседите ми вече познават мно по-добре задника ми, отколкото лицето - все стърчи от некви храсти... И то за нищо! Набрах малко латинки и цикория и после купих рукола... Мисля да подпукам кактусите.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by shoppy Нед Окт 16, 2016 1:08 pm

Пък при нас няма цикория и подбел! Цикирия има по към морето,а подбел хич Smile . Нещо много ни обедня менюто, та за това релих малко да си сверя часовника с вас .
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Пон Окт 17, 2016 12:17 pm

Подбел по по-планинските места съм намирала. Бедно е доста и при нас...
Sad
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Eti Чет Окт 20, 2016 10:27 am

Тази година е отвратителна и за нас. Нищо и пролетта, и лятото, и сега ... Тази година една овчарска торбичка не съм видяла, зохоса също е много рядко, само лъжлива коприва бол. Sad
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Пон Апр 10, 2017 7:57 pm

Кажете какво берете сезонът почна .... аз намирам само врабчови чревца,лъжлива коприва,глухарче от време на време живовлек....
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by shoppy Вто Апр 11, 2017 11:19 am

Още овчарска торбичка,поветицата излиза вече, зохос (еййй,забравих да ти го снимам) ...и май за сега е това.
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by shoppy Вто Апр 11, 2017 11:21 am

Дими каза,че намерила и люцерна (ама от нея по малко давай)
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Вто Апр 11, 2017 11:40 pm

Миме зохос аз не откривам освен онова растение което ти снимах Sad ааа люцерна избягвам нали е момче и аз срещам но не бера Smile Цикория днес набрах Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Чет Апр 13, 2017 12:17 pm

Абе Алекс все още расте. Протеиновите растения са много важни за правилния растеж!!! Те се ограничават при големите мъжки. Всеки подрастващ ИМА НУЖДА от протеин, растителен, разбира се. Затова си давай - както люцерна, така и зелен боб. Добре е за него. Чак по-натам се намалява до около веднъж седмично.

За бебета и подрастващи - яко протеин си трябва!!! А люцерната е един от най-добрите източници. На Алекс си давай!

Мно по-честа причина за подагра и проблеми, между другото, е ниската температура. Игуаните искат да се разхождат задълго извън терариума, из стаята, където температурата е недостатъчно висока. И хората ги оставят да им се качват на главите.... Е ТОВА Е МНОГО ПО-РЕАЛНА И ЧЕСТА ПРИЧИНА ЗА ПОДАГРА, а и липса на влага...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Пон Апр 17, 2017 11:25 am

еее идеално щом можем да берем и люцерна обогатява ни се менюто Smile (извън терата е за 1 час макс 2 часа не повече не е толкова топло все още )
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Чет Апр 27, 2017 3:09 pm

Не не, аз не казвам за Алекс или някой конкретно, че седи извън тера, аз по принцип говорех.

А люцерната за малки да, тя е бобово, после я махаш.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Нед Окт 08, 2017 12:33 pm

Здравейте Smile Някой да продава калций ?
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Пон Окт 09, 2017 3:27 pm

Ето тук, пращат по Спийди, оловин кило е около 5 лева. На мене ми излезе 10 лева с поръчката.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Поръчай Калциев карбонат, чист, за анализ, че има разни видове.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Пон Окт 09, 2017 5:06 pm

този който имах и аз беше и той чист Smile Благодаря Razz Razz Razz
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Сря Окт 11, 2017 11:31 am

hrisinkyyy написа:този който имах и аз беше и той чист Smile  Благодаря Razz Razz Razz

Може, ама аз имах предвид, че ТАМ имат различни видове, затова трябва да се поръчва точно определен. За жалост преди няколко дни, когато аз поръчвах, ми казаха, че е последният, ама дано са заредили нова наличност...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Нед Окт 15, 2017 8:07 pm

я давидим дали съм запомнила това със снимките ахахах [You must be registered and logged in to see this link.]
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Вто Окт 17, 2017 1:00 pm

А такамммм, честито! Сега някой като изпищи, че няма, слагаш в една кутийка и му пращаш, защото количеството е чудовищно и не ти трее толкоз Very Happy
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Сря Окт 18, 2017 5:26 pm

дам аз вече се сещам и за един човек Мимето (shoppy) Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Сря Окт 18, 2017 5:45 pm

Да, примерно... То и аз раздавам, просто е много!
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Сря Окт 18, 2017 5:50 pm

Така е да количеството е много и не може да се оползотвори Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Чет Окт 19, 2017 2:16 pm

Да ти кажа, това пак е оползотворяване и има смисъл. В зоомагазините около 6-8-10 лева е кутийка от 100-тина мл и с неизвестно качество. Това много ме дразни! Продават скъпи и некачествени боклуци и техника, спекулирайки с обичта на стопаните към любимците им. Поне да се предлагаше качество някакво, на тези безумни цени.... Лошото е, че доста артикули са не само смешни, безумни или безполезни, ами са си направо вредни!!! Аз затова С КЕФ си правя труда да стана и да пратя на някой човечец, дето го ментардосват в някой малък град примерно, даже БЕЗ ПАРИ, просто заради животното и заради кефа да подбия мошениците, които ни заливат с боклуци....
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by shoppy Сря Окт 25, 2017 10:00 am

Ммммм,аз да е си го получих и черпих вече Smile. Голямо благодарско на Хриси. При мен върви, ама тя пак се е престарала хигихии. Ейййй това лято се загубих, ама ...много добитък -много нещо....Smile
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Сря Окт 25, 2017 3:47 pm

Да, забелязах, зачудих се всичко наред ли е... А аз отново не можах да дойда да ти видя фермата. Меракът ми не е намалял де, все някой ден тре стане!
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by hrisinkyyy Вто Ное 07, 2017 8:18 am

хахха Миме нали знаеш ,че си ми на сърце хах (аз и друго щях да ти пусна но не можа да ми роди главата как да стане Smile расада от цикорията като стане пак ще имаш пратка хахха и семе от нея отделно ще ти дам ако я загубя аз да има кой да ми даде после (нещо при нас не вирее много ) тези китайските рози трябваше да ти пратя аз,но трябва да ги увия в нещо .че иначе нищо няма да стане (като му дойде времето ще даваш акъл хахах )
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Marokoko Вто Ное 07, 2017 11:00 am

ама
hrisinkyyy написа:хахха Миме нали знаеш ,че си ми на сърце хах (аз и друго щях да ти пусна но не можа да ми роди главата как да стане Smile расада от цикорията като стане пак ще имаш пратка хахха и семе от нея отделно ще ти дам ако я загубя аз да има кой да ми даде после (нещо при нас не вирее много ) тези китайските рози трябваше да ти пратя аз,но трябва да ги увия в нещо .че иначе нищо няма да стане (като му дойде времето ще даваш акъл хахах )

TAKA!!! Черна завист ме обзе! Искам и аз цикория! И откъде изобщо я взимате? Разсад не точно, но на мене кактуси са ми пращали, беше ги сложил в кофички от кисело мляко човекът и после в кашон, ама те са по-издържливи де, разсадчето мно бързо ще кльофне. Можеш ли да разкажеш по подробно откъде семенца и как се прави разсад. И изобщо кво значи разсад? Very Happy Знам за зелето, че се сее и после се пресаждат малките растенийца на по-голямо разстояние. Ама за цикорията пак ли така?
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

Безплатната храна е вече тук!!! - Page 13 Empty Re: Безплатната храна е вече тук!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите