Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

5 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by Marokoko Нед Дек 01, 2013 7:35 pm

First topic message reminder :

Темата е тривиална, но за мен определено е проблем. Откакто спрях да бера листа игуаната няма същия апетит. Яде доста по-малко и с нежелание, когато намеря на пазара нещо, което обича се нахвърля, тоест животното е гладно и просто не харесва храната от магазина. Пакетирана в плик рукола яде много малко, както и други пакетирани листа - цикории и т. н. Или са третирани или не знам какво. Когато дам тиква, купена от някоя баба се нахвърля като див звяр. Кофти ми е, имам чувството, че гладува. Когато сервирам чинията се засилва с голям мерак, но като установи, че храната е от пакетираните салати се врътва и я зарязва. Предпочита храни купени от сергии от бабите на пазара, но стана студено и бабите се изпокриха и сега сутрин слагам храха и вечер я хвърлям. Вие какво отглеждате вкъщи и как ? Някакви идеи ? Нямам предвид домашна оранжерия като на Ети, това е решение, но нямам възможност да го направя, най-малкото нямам пространство. И все пак, вие как се справяте? Ние напоследък ядем рукола с тиква и малко андивия, струва ми се твърде бедно...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down


ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty Re: ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by hrisinkyyy Нед Дек 17, 2017 12:43 pm

Браво ! права си много труд за нищо аз съдих 1 год така ,но вече се отказах смисъл има в съденото но количеството трябва да е много а и терен се изисква за голямо количество сакциики .... Smile
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty Re: ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by Marokoko Пон Дек 18, 2017 12:30 pm

Еми..., пробвам, пък каквото стане. Уж сега са повечко, а и ще опитам да садя през интервал, за да се застъпват. Поне за малко разнообразие...
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty Re: ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by hrisinkyyy Пон Дек 18, 2017 5:51 pm

Вече и аз почвам да се замислям поне за 1 съксийка ама като знам как се изкарва пръста от нея ... (ще го умувам ,Александър изважда всичко от съксиите Sad )
hrisinkyyy
hrisinkyyy

Posts : 188
Join date : 28.03.2015
Age : 32
Location : Разград

Върнете се в началото Go down

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty Re: ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by Marokoko Сря Яну 03, 2018 12:10 pm

Бе не знам, при мене резултатът беше доста посредствен Smile)))
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА - Page 4 Empty Re: ХРАНЕНЕ ПРЕЗ ЗИМАТА

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите