Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.

Join the forum, it's quick and easy

Ofiguanas
Ако това е първото ви посещение, моля запознайте се с често задаваните въпроси. Регистрирайте се за да можете да публикувате мнения.
Ofiguanas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

3 posters

Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Marokoko Пон Апр 27, 2015 5:18 pm

Дойде пролет, за тези, които берат е важно да не си носят на животните зелении, напръскани с отрови. Затова отварям темата и нека всеки да пише тук всякаква информация по въпроса за различните градове и общини.
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Marokoko Пон Апр 27, 2015 5:20 pm

Аз намерих за София - 27 АПРИЛ 2015 - [You must be registered and logged in to see this link.].
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by shoppy Пон Апр 27, 2015 5:50 pm

Добрич (тук май само мене ме вълнува ама) ..хахха

[You must be registered and logged in to see this link.]
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Eti Пон Апр 27, 2015 10:13 pm

EEEE супер сте. Браво, това е много важно.
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Marokoko Нед Май 03, 2015 4:43 pm

Свързах се с фирмата, пръскала София - ДДД1. Бяха доста услужливи и на другия ден ми се обади техен експерт-биолог. Така: препаратът, който се ползва пръскане за София е "Бандит". Активно вещество: съдържа 10% Циперметрин/Cypermethrin. Карантинният период е 24 часа. Препаратът се прилага в ниска концентрация и е с ниска токсичност. Разпада се бързо при високи температури и дъжд. НО, човекът изрично спомена, че това важи за топлокръвни. За въздействието върху влечуги не пое отговорност. Направи интересна забележка - каза, че растенията в София са силно замърсени с много други вредни вещества и не ни съветва да храним животните си с тях. Тук вече всеки сам решава, аз просто цитирам каквото ми казаха.

За регулярни проверки, относно предстоящи пръскания, може да се проверява на сайта на Столична община, Дирекция "[You must be registered and logged in to see this link.]".
Marokoko
Marokoko
Admin

Posts : 1379
Join date : 03.05.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by shoppy Нед Май 03, 2015 6:47 pm

Е това звучи много гадно! С какво да ги храним ебаси?
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Eti Сря Май 06, 2015 7:32 pm

А де и аз тва питам. То в магазина са май по-големи боклуци.
Eti
Eti
Admin

Posts : 1171
Join date : 24.04.2013
Location : София

http://www.ofiguanas.com

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by shoppy Сря Май 06, 2015 11:53 pm

Еми знам ли?! ...счоред мвн от магазина е по -гадно! Аз на село с нищо не пръскам,ама до тогава? Бера из между блоковете тук! Уж няма улици между блоковете дано да не е много зле работата. Пък и от магазина не мож да осигуриш разнообразието,кпето предлага полянката... Освен всичко да си отглеждаме, ама звучи откачено! Аз си засадих смокиня де, ама ....и рукъла си засях ....и тикви имам ...звучи ми не възможно всичко да си имаш.
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by shoppy Нед Май 10, 2015 10:00 pm

То просто няма как!
shoppy
shoppy

Posts : 456
Join date : 04.12.2013

Върнете се в началото Go down

ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015 Empty Re: ПРЪСКАНЕ СРЕЩУ ИНСЕКСТИ НА ПАРКОВЕ И ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ - 2015

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите